5513A-C02357 S dvojzásuvka natočená TANGO šedá
Kód: 0387419440Související produkty
ABB Tango pětirámeček béžová 3901A-B50 D vodorovný
ABB Tango dvojrámeček slonová kost 3901A-B20 C vodorovný
TANGO 3901A-B41 S 4 rámeček svislý šedá ABB 4-násobný
ABB Tango čtyřrámeček slonová kost 3901A-B40 C vodorovný
ABB Tango pětirámeček černá 3901A-B50 N vodorovný
ABB Tango rámeček černá 3901A-B10 N
Detailní popis produktu
Zásuvka Tango dvojnásobná, s natočenou dutinou a clonkami
16 A, 250 V AC
Upevnění zásuvky šrouby.
Bezšroubové svorky pro připojení vodičů (pro vodiče 1,5-2,5 mm?).
Přístroj je určen pro montáž do elektroinstalačních krabic o vnitřním průměru 68 mm. Při montáži do sádrokartonu použijte krabice KU68 LA, KI 68 L, KPM 64 s montážním kroužkem MK 64 (dodává Kopos Kolín).
Design: Tango
Řazení: 2x(2P+PE)
Barva: kouřová šedá
| Barva: | Šedé |
| Délka: | 81 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh připojení | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění | Upevnění se šroubem |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Počet jednotek | 2 |
| Pootočená zdířka | Ano |
| Provedení | Norma ČSN |
| Přepětová ochrana | Ne |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
| Šířka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 114,78 g |
| Výška: | 105 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595017263095 |
ABB Tango zásuvka černá 5519A-A02357 N s clonkami
Zásuvka jednonásobná, šedá, ABB Tango 5518A-A2349 S
Zásuvka dvojnásobná, hnědá, ABB Tango 5512A-2349 H
ABB Tango dvojzásuvka černá 5513A-C02357 N s clonkami
Zásuvka jednonásobná, béžová, ABB Tango 5518A-A2349 D
Zásuvka jednonásobná s clonkami, slonová kost, ABB Tango 5519A-A02357 C
Zásuvka jednonásobná, bílá, ABB Tango 5518A-A2349 B
Zásuvka jednonásobná, kouřově šedá, ABB Tango 5518A-A2349 S2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
