6619A-A06357 B bezšroubová zásuvka TANGO bílá ABB 2CHA196357A4500
Kód: 0387380200Související produkty
ABB Tango rámeček šedá 3901A-B10 S
ABB Tango trojrámeček béžová 3901A-B30 D vodorovný
ABB Tango čtyřrámeček bílá 3901A-B40 B vodorovný
ABB Tango trojrámeček hnědá 3901A-B30 H vodorovný
ABB Tango pětirámeček béžová 3901A-B50 D vodorovný
ABB Tango dvojrámeček béžová 3901A-B20 D vodorovný
ABB Tango trojrámeček šedá 3901A-B31 S svislý
ABB Tango dvojrámeček černá 3901A-B20 N vodorovný
Detailní popis produktu
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, s clonkami
IP 40
16 A, 250 V AC
Upevnění šrouby.
Bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm?).
Design: Tango
Řazení: 2P+PE
Barva: bílá
Pro montáž do podkladů třídy reakce na oheň B, C, D, E, F
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 73,8 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh připojení | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění | Upevnění se šroubem |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Počet jednotek | 1 |
| Pootočená zdířka | Ne |
| Provedení | Norma ČSN |
| Přepětová ochrana | Ne |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
| Šířka: | 73,8 mm |
| Hmotnost: | 71,7 g |
| Výška: | 73,8 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592624446804 |
Zásuvka dvojnásobná, kouřově šedá, ABB Tango 5512A-2349 S2
Zásuvka jednonásobná, slonová kost, ABB Tango 5518A-A2349 C
5513A-C02357 M2 2zás.natoč.TANGO sv.modrá
Zásuvka jednonásobná s clonkami, slonová kost, ABB Tango 5519A-A02357 C
Zásuvka dvojnásobná s clonkami a natočenou dutinou, bílá, ABB Tango 5513A-C02357 B
Zásuvka jednonásobná, bílá, ABB Tango 5518A-A2349 B
Zásuvka jednonásobná s clonkami, béžová, ABB Tango 5519A-A02357 D
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
