LED žárovka 7W E27 R63 dodová WW 2700K ZQ7E41 806lm
Kód: 4798945500Související produkty
LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá
LED 10W E27 A60 4200K ecoplanet LED10W-A60/E27/4200
LED žárovka ED90 E27 36W 6000lm (327W) NW ZF5751
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
RABALUX 79152 E27 4W 350lm 2200K G95 filament
RABALUX 1488 SMD-LED E27 9W 820lm 4000K
Filament SV. 7W E14 4000K 9570098
Detailní popis produktu
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 60 W |
| světelný tok | 806 lm |
| příkon | 7 W |
| technologie | LED |
|---|---|
| stmívatelná | ne |
| tvar | R63 |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| řada | CLASSIC |
| světelná účinnost | 115 lm/W |
| energetická třída | E |
| úhel vyzařování | 120° |
| životnost | 30 000 hodin |
| záruční doba | 3 roky |
| účiník | 0,50 |
| počet spínacích cyklů | 30 000 |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| typ čipů | SMD |
| počet čipů | neuvádí se |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| rozměr | 63 × 63 × 97 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E27 |
|---|---|
| EAN: | 8592920128213 |
LED žárovka Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá
LED žárovka Classic R63 / E27 / 7 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá
RABALUX 1487 SMD-LED E27 9W 806lm 3000K
EGLO 110179 E27 A60 7W 2700K krokova
LED žárovka Classic A60 / E27 / 13 W (100 W) / 1521 lm / teplá bílá
LED žárovka Classic A60 / E27 / 13 W (100 W) / 1521 lm / studená bílá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
