LED FILAMENT glob mini 3,4W E27 NW ZF6D23 470lm retro žárovka ZF1121
Kód: 4209442100Související produkty
1334-607 objímka E27 dvoudílná
Kovový držák měděné žárovky E27
Černé stropní svítidlo, 6 x E27, pavouk
RABALUX 1358 Fil. LED 4W ambiance
LED žárovka Classic Mini Globe / E27 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá
RABALUX 1598 LED E27 7,2W 2700K 806lm G95
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
Detailní popis produktu
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | neutrální bílá |
| náhrada za žárovku | 40 W |
| příkon | 3,4 W |
| světelný tok | 470 lm |
| rozměr | 78 × 45 × 45 mm |
|---|---|
| řada | FILAMENT |
| stmívatelná | ne |
| tvar | Mini Globe |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| úhel vyzařování | 360° |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída | D |
| životnost | 25 000 hodin |
| technologie | LED |
| počet čipů | 4 |
| typ čipů | COB |
| účiník | 0,50 |
| počet spínacích cyklů | 25 000 |
| světelná účinnost | 138 lm/W |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| ovládání hlasovými asistenty | ne |
| notifikace do mobilní aplikace | ne |
| přenosová frekvence | – |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E27 |
|---|---|
| EAN: | 8592920130490 |
RABALUX 79008 E27W 250lm 3000K T45 filament
LED ŽÁROVKA CLASSIC MINI GLOBE 8W E27 NEUTRÁLNÍ BÍLÁ
LED žárovka Filament Mini Globe / E27 / 6 W (60 W) / 810 lm / neutrální bílá
LED žárovka ED90 E27 36W 6000lm (327W) NW ZF5751
LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá
LED žárovka Classic A60 / E27 / 13 W (100 W) / 1521 lm / teplá bílá
EGLO 110179 E27 A60 7W 2700K krokova
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
