LED vintig 4W E27 ST64 Z74302
Kód: 4209441100Související produkty
NEDES žárovka LED 12W E27 4000K ZLS523
RABALUX 79007 E27 5W 3000K 300lm LED ŽÁROVKY
LED žárovka Filament A60 / E27 / 5,9 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
RABALUX 1488 SMD-LED E27 9W 820lm 4000K
RABALUX 1410 Fil LED E27 5W 2700K T45
RABALUX 79077 E27 G95 4W 170lm 1800K
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
Detailní popis produktu
Nejdůležitější parametry
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá+ |
| náhrada za žárovku | 34 W |
| příkon | 4 W |
| světelný tok/svítivost | 380 lm |
Ostatní parametry
| kategorie/řada | VINTAGE |
|---|---|
| stmívatelná | ne |
| tvar | ST64 |
| teplota chromatičnosti | 2 200 K |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| úhel vyzařování | 360° |
| index podání barev (CRI) | Ra >80 |
| životnost | 25 000 hodin |
| energetická třída | A+ |
| technologie | LED |
| počet čipů | 4 |
| startovací doba | 0,1 s |
| typ čipů | COB |
| účiník | 0,5 |
| počet spínacích cyklů | 15 000 |
| světelná účinnost | 95 lm/W |
| záruční doba | 3 roky |
| rozměr | 64 × 140 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E27 |
|---|---|
| EAN: | 8592920035726 |
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
LED žárovka Classic A95 / E27 / 28 W (200 W) / 3452 lm / neutrální bílá
Filament SV. 7W E14 4000K 9570098
LED ŽÁROVKA CLASSIC MINI GLOBE 8W E27 NEUTRÁLNÍ BÍLÁ
NEDES žárovka LED E27 10W 2800K ZLS572
LED žárovky Ecolite přináší nejúspornější svícení do Vaší domácnosti či kanceláře. Mají okamžitý náběh a zajistí stejný výkon jako klasické žárovky při minimální spotřebě....
STMÍVATELNÁ LED Žárovka G95 E27 8W 2700K Vlákno
LED žárovka Classic R63 / E27 / 7 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
