LED žárovka E27 6,5W mini globe WW 806lm 2700K ZQ6E41
Kód: 4787230570Související produkty
LED ŽÁROVKA CLASSIC MINI GLOBE 8W E27 NEUTRÁLNÍ BÍLÁ
LED žárovka Vintage ST64 4W E27 teplá bílá+
LED6,5W-E14/R50/4200 650lm ECOLITE
LED žárovka Classic A60 14W E27 neutrální bílá
LED 10W E27 A60 4200K ecoplanet LED10W-A60/E27/4200
LED žárovka Classic A60 / E27 / 13 W (100 W) / 1521 lm / studená bílá
LED žárovka Classic A60 9W E27 teplá bílá
LED žárovka Classic A67 / E27 / 19 W (150 W) / 2 452 lm / teplá bílá
Detailní popis produktu
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 60 W |
| světelný tok | 806 lm |
| příkon | 6,5 W |
| technologie | LED |
|---|---|
| stmívatelná | ne |
| tvar | Mini Globe |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| řada | CLASSIC |
| světelná účinnost | 124 lm/W |
| energetická třída | E |
| úhel vyzařování | 150° |
| životnost | 30 000 hodin |
| záruční doba | 3 roky |
| účiník | 0,50 |
| počet spínacích cyklů | 30 000 |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| typ čipů | SMD |
| počet čipů | neuvádí se |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| rozměr | 45 × 45 × 77 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| ovládání hlasovými asistenty | ne |
| notifikace do mobilní aplikace | ne |
| přenosová frekvence | – |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E27 |
|---|---|
| EAN: | 8592920127971 |
LED žárovka Classic R63 / E27 / 7 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá
LED STMÍVATELNÁ ŽÁROVKA E27/6W/230V 2200K EGLO 12573
EGLO 110052 zdroj E27 4W LED žárovka retro
RABALUX 79008 E27W 250lm 3000K T45 filament
LED žárovka GLOBE 20W E27 CW 6500K FT-RLL278
LED žárovka 4W 3000K 840lm LED4W-RETRO/A60/E27
RABALUX 1488 SMD-LED E27 9W 820lm 4000K
RABALUX 79077 E27 G95 4W 170lm 1800K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
