LED žárovka Filament E27 5,9W WW 806lm A60 ZF5D42
Kód: 4787691330Související produkty
LED žárovka Filament Mini Globe / E27 / 5,9 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
LED žárovka Filament A60 / E27 / 5,9 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
LED žárovka Filament A60 / E27 / 10,5 W (100 W) / 1521 lm / neutrální bílá
LED fila. 15W/E27/2700K 9570167
NEDES žárovka LED 12W E27 3000K ZLS513
LED žárovka Filament G125 / E27 / 11 W (100 W) / 1521 lm / neutrální bílá
RABALUX 1358 Fil. LED 4W ambiance
MARI LED Sensor E27 žárovka se senzorem pohybu a soumraku, 8,5W 4000K neutrální NW 806lm EDO777392 Edo Solutions
Detailní popis produktu
| patice (uchycení žárovky) | E27 |
|---|---|
| barva světla | teplá bílá |
| náhrada za žárovku | 60 W |
| příkon | 5,9 W |
| světelný tok | 806 lm |
| rozměr | 108 × 60 × 60 mm |
|---|---|
| řada | FILAMENT |
| stmívatelná | ne |
| tvar | A60 |
| teplota chromatičnosti | 2 700 K |
| úhel vyzařování | 360° |
| napětí | 230 V~/50 Hz |
| index podání barev (CRI) | 80 |
| energetická třída | D |
| životnost | 25 000 hodin |
| technologie | LED |
| počet čipů | 4 |
| typ čipů | COB |
| účiník | 0,50 |
| počet spínacích cyklů | 25 000 |
| světelná účinnost | 137 lm/W |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| ovládání hlasovými asistenty | ne |
| notifikace do mobilní aplikace | ne |
| přenosová frekvence | – |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | E27 |
|---|---|
| EAN: | 8592920129777 |
LED žárovka Classic A80 / E27 / 20 W (150 W) / 2452 lm / neutrální bílá
LED žárovka Classic R63 / E27 / 7 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá
LED žárovka Classic Mini Globe / E27 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá
LED žárovka Classic A67 / E27 / 19 W (150 W) / 2 452 lm / teplá bílá
EGLO 110179 E27 A60 7W 2700K krokova
LED žárovka Filament Mini Globe / E27 / 1,8 W (25 W) / 250 lm / teplá bílá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
