stykač LC1D12F7 12A 110V 50/60Hz
Kód: 3122042940
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele 2-10 dnů
Detailní informace
Detailní popis produktu
TeSys D - Stykače pro spínání motorů 0,06 až 75 kW
Ovládací napětí: AC, DC, DC s nízkou spotřebou
Všechny typy spouštěčů: reverzační/nereverzační, hvězda/trojúhelník, autotransformátor, atd.
Přímá montáž stykače s jističem bez příslušenství se svorkami EverLink (od 40 do 65 A).