stykač LC1D25P7 25A 230V
Kód: 3122041200
Neohodnoceno
stykač LC1D25P7 25A 230V
Skladem (1 ks)
stykač LC1D25P7 25A 230V
Detailní informace
Detailní popis produktu
výrobková řada TeSys Deca
typ produktu nebo součásti Stykač
označení přístroje LC1D
použití stykače Odporová zátěž
Ovládání motoru
kategorie použití AC-3
AC-4
AC-1
AC-3e
popis pólů 3P
[Ue] jmenovité pracovní napětí Výkonový obvod: <= 690 V AC 25...400 Hz
Výkonový obvod: <= 300 V DC
[Ie] jmenovitý pracovní proud 25 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3 for výkonový obvod
40 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-1 for výkonový obvod
25 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3e for výkonový obvod
[Uc] control circuit voltage 230 V AC 50/60 Hz