stykač RSI-20-20-A024 24V 20A OEZ:36614
Kód: 3223117000
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele 2-10 dnů
RSI-20-20-A024 INSTALAČNÍ STYKAČ
Detailní informace
Detailní popis produktu
Značka:
OEZ
Dimenzované provozní napětí:
17 - 230 V
Dimenzovaný provozní proud:
20 A
Dimenzované ovládací napětí:
24 - 24 V
Druh provozního napětí:
AC
Druh ovládacího napětí:
AC
Počet pracovních kontaktů:
2
Počet rozpojovacích kontaktů:
0
Max. zatížení žárovky:
2000 W