Stykač instalační 20A 230V~ RSI-20-20-A230 2xNO OEZ:36610
Kód: 3123200000
Neohodnoceno
Skladem (2 ks)
OEZ:36610 (RSI-20-20-A230) RSI-20-20-A230 Stykač instalační 20A 230V - 2x zapínací, OEZ
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • Ovládací napětí: 230 V a.c.
  • Vizuální indikace při zapnutí
Parametry
Řazení kontaktů 20
Smluvený tepelný proud 20 A
Jmenovité pracovní napětí AC 250 V a.c.
Jmenovité pracovní napětí AC (ovládací obvod) 230 V a.c.
Krytí IP20
Vodič tuhý max. 25 mm2
Teplota okolí min. -5 °C
Teplota okolí max. 55 °C