stykač RSI-25-04-A230 OEZ:36620
Kód: 3123261000
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele 2-10 dnů
RSI-25-04-A230 INSTALAČNÍ STYKAČ
Detailní informace
Detailní popis produktu
Značka:
OEZ
Dimenzované provozní napětí:
17 - 400 V
Dimenzovaný provozní proud:
25 A
Dimenzované ovládací napětí:
230 - 230 V
Druh provozního napětí:
AC
Druh ovládacího napětí:
AC
Počet pracovních kontaktů:
0
Počet rozpojovacích kontaktů:
4
Max. zatížení žárovky:
2200 W