stykač RSI-25-31-A230 OEZ:36618
Kód: 3123260000
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele 2-10 dnů
OEZ:36618 (RSI-25-31-A230) RSI-25-31-A230 Stykač instalační 25A 230V - 3x zapínací, 1x rozpínací kontakt, OEZ
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • Ovládací napětí: 230 V a.c.
  • Vizuální indikace při zapnutí
Parametry
Řazení kontaktů 31
Smluvený tepelný proud 25 A
Jmenovité pracovní napětí AC 440 V a.c.
Jmenovité pracovní napětí AC (ovládací obvod) 230 V a.c.
Krytí IP20
Vodič tuhý max. 25 mm2
Teplota okolí min. -5 °C
Teplota okolí max. 55 °C