3558A-A651 D kryt TANGO béžová
Kód: 0297444000Související produkty
3901G-A00030 H1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00010 H1 Rámeček jednonásobný, hnědá, ABB Swing
3901G-A00040 S1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00040 D1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
3901G-A00010 B1 Rámeček jednonásobný, jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00030 D1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
3901G-A00020 B1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00030 B1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt spínače Tango
pro přístroj spínače řazení 1, 6, 7, 1/0, 6/0, pro přístroj časového ovládače
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: hnědá
| Barva: | Béžové |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Jednodílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 29,375 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8595017220302 |
Kryt spínače jednoduchý, kouřově šedá, ABB Tango 3558A-A651 S2
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, béžová, ABB Tango 3558A-A00620 D
Kryt spínače žaluziového dělený s potiskem pro řazení 88 a 89, bílá, ABB Tango 3558A-A662 B
5011A-A00300 M kryt TV+R TANGO tm.modrá
Kryt zásuvky telefonní dvojnásobné (pro přístroj 5013U), bílá, ABB Tango 5013A-A00215 B
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, béžová, ABB Tango 5014A-A100 D
Kryt spínače jednoduchý, bílá, ABB Tango 3558A-A651 B
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, bílá, ABB Tango 3558A-A00620 B
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
