3558A-A662 B kryt žaluziový TANGO bílá
Kód: 0297443300Související produkty
3901G-A00030 H1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00030 C1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), krémová, ABB Swing
3901G-A00030 D1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
3901G-A00020 S1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00010 H1 Rámeček jednonásobný, hnědá, ABB Swing
3901G-A00040 B1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00040 S1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00040 H1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt spínače žaluziového kolébkového dělený, s potiskem
pro přístroj žaluziového ovládače
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Barva: slonová kost
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Dvoudílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 28,875 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8595017221996 |
Svorkovnice s krytem pro pohyblivý přívod 5x2,5 mm2 Cu, bílá, ABB Tango 3938A-A106 B
Kryt spínače jednoduchý s průzorem, šedá, ABB Tango 3558A-A653 S
Kryt zásuvky telefonní dvojnásobné (pro přístroj 5013U), slonová kost, ABB Tango 5013A-A00215 C
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, hnědá, ABB Tango 3558A-A00620 H
Kryt jednoduchý s potiskem, s čirým průzorem (pro sp. řaz. 3S), slonová kost, ABB Tango 3558A-A00933 C
Kryt spínače jednoduchý s průzorem a popisovým polem, béžová, ABB Tango 3558A-A610 D
Svorkovnice s krytem pro pohyblivý přívod 5x2,5 mm2 Cu, hnědá, ABB Tango 3938A-A106 H
Kryt spínače dělený, šedá, ABB Tango 3558A-A652 S
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
