TANGO 3558A-A651 S kryt šedá ABB kryt spínače jednoduchý
Kód: 0297450000Související produkty
3901G-A00010 S1 Rámeček jednonásobný, světle šedá, ABB Swing
3901G-A00020 H1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00020 B1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00010 H1 Rámeček jednonásobný, hnědá, ABB Swing
3901G-A00010 D1 Rámeček jednonásobný, béžová, ABB Swing
3901G-A00040 H1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00010 B1 Rámeček jednonásobný, jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00040 D1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt spínače Tango
pro přístroj spínače řazení 1, 6, 7, 1/0, 6/0, pro přístroj časového ovládače
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: kouřově šedá
| Barva: | Šedé |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Jednodílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 29,075 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8595017220319 |
5011A-A00300 M kryt TV+R TANGO tm.modrá
Kryt zaslepovací, bílá, ABB Tango 3902A-A001 B
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, bílá, ABB Tango 5014A-A100 B
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, béžová, ABB Tango 5014A-A100 D
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, slonová kost, ABB Tango 5014A-A100 C
Kryt jednoduchý s potiskem, s čirým průzorem (pro sp. řaz. 3S), hnědá, ABB Tango 3558A-A00933 H
Kryt zásuvky telefonní jednonásobné (pro přístroj 5013U), béžová, ABB Tango 5013A-A00213 D
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
