3558A-A653 C kryt s průzorem TANGO slonová kost
Kód: 0297439000Související produkty
3901G-A00020 D1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
3901G-A00030 S1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00020 H1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00040 C1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), krémová, ABB Swing
3901G-A00020 S1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00020 B1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00040 B1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00040 D1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt spínače Tango s čirým průzorem
pro přístroj spínače řazení 1So, 1S, 6So, 6S, 7So, 1/0So (1/0S), 6/0So
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Varianta: béžová
| Barva: | Perleť/krémové |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Jednodílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 29,3 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8595017257223 |
Kryt zaslepovací, béžová, ABB Tango 3902A-A001 D
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, bílá, ABB Tango 3558A-A00620 B
Kryt spínače dělený, šedá, ABB Tango 3558A-A652 S
Kryt spínače jednoduchý s průzorem a popisovým polem, slonová kost, ABB Tango 3558A-A610 C
Kryt zásuvky televizní, rozhlasové a satelitní, bílá, ABB Tango 5011A-A00300 B
Kryt spínače jednoduchý, kouřově šedá, ABB Tango 3558A-A651 S2
Kryt zaslepovací, šedá, ABB Tango 3902A-A001 S
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
