3558A-A653 D kryt s průzorem TANGO béžová
Kód: 0297440100Související produkty
3901G-A00010 D1 Rámeček jednonásobný, béžová, ABB Swing
3901G-A00010 B1 Rámeček jednonásobný, jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00040 B1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00020 B1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00030 B1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00040 H1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00010 S1 Rámeček jednonásobný, světle šedá, ABB Swing
3901G-A00030 C1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), krémová, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt spínače Tango s čirým průzorem
pro přístroj spínače řazení 1So, 1S, 6So, 6S, 7So, 1/0So (1/0S), 6/0So
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: hnědá
| Barva: | Béžové |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Jednodílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 29,3 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8595017220340 |
Kryt zásuvky telefonní jednonásobné (pro přístroj 5013U), bílá, ABB Tango 5013A-A00213 B
Kryt zaslepovací, slonová kost, ABB Tango 3902A-A001 C
Kryt spínače jednoduchý, slonová kost, ABB Tango 3558A-A651 C
Kryt spínače jednoduchý s průzorem a popisovým polem, béžová, ABB Tango 3558A-A610 D
5011A-A00300 M kryt TV+R TANGO tm.modrá
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, béžová, ABB Tango 5014A-A100 D
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, slonová kost, ABB Tango 3558A-A00620 C
3558A-A652 R kryt dělený TANGO bordó
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
