5011A-A00300 H kryt TV+R TANGO hnědá
Kód: 0387502500Související produkty
3901G-A00010 B1 Rámeček jednonásobný, jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00030 H1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
3901G-A00040 S1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00020 C1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), krémová, ABB Swing
3901G-A00010 C1 Rámeček jednonásobný, krémová, ABB Swing
3901G-A00030 D1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), béžová, ABB Swing
3901G-A00030 S1 Rámeček trojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00040 H1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), hnědá, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt zásuvky Tango anténní s vylamovacím otvorem
pro přístroj anténní zásuvky řazení TV+R, TV+R+SAT (5011-A3xxx)
Design: Tango
Barva: černá
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 66 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Upevnění se šroubem |
| Sestavení | Centrální deska |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
| Šířka: | 66 mm |
| Hmotnost: | 18,9 g |
| Výška: | 11,8 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8592624043256 |
5011A-A00300 M kryt TV+R TANGO tm.modrá
Kryt jednoduchý s potiskem, s čirým průzorem (pro sp. řaz. 3S), šedá, ABB Tango 3558A-A00933 S
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, bílá, ABB Tango 5014A-A100 B
Kryt zaslepovací, slonová kost, ABB Tango 3902A-A001 C
Kryt spínače jednoduchý s průzorem a popisovým polem, slonová kost, ABB Tango 3558A-A610 C
Kryt spínače jednoduchý s průzorem, šedá, ABB Tango 3558A-A653 S
Kryt zásuvky telefonní dvojnásobné (pro přístroj 5013U), béžová, ABB Tango 5013A-A00215 D
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, béžová, ABB Tango 3558A-A00620 D
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
