5518A-A2349 B zás.TANGO bílá
Kód: 0387413000Související produkty
ABB Tango pětirámeček hnědá 3901A-B50 H vodorovný
ABB Tango dvojrámeček vřesová červená 3901A-B20 R2 vodorovný
ABB Tango trojrámeček hnědá 3901A-B31 H svislý
ABB Tango dvojrámeček kouřová šedá 3901A-B21 S2 svislý
ABB Tango dvojrámeček bílá 3901A-B20 B vodorovný
ABB Tango čtyřrámeček béžová 3901A-B40 D vodorovný
Rámeček čtyřnásobný svislý, kouřově šedá, ABB Tango 3901A-B41 S2
Detailní popis produktu
Zásuvka Tango jednonásobná
16 A, 250 V AC
Upevnění šrouby, šroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm?)
Design: Tango
Řazení: 2P+PE
Barva: slonová kost
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 70,8 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh připojení | Šroubová svorka |
| Druh upevnění | Upevnění se šroubem |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Počet jednotek | 1 |
| Pootočená zdířka | Ne |
| Provedení | Norma ČSN |
| Přepětová ochrana | Ne |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Způsob montáže | Montáž do stěny |
| Šířka: | 70,8 mm |
| Hmotnost: | 75,2 g |
| Výška: | 70,8 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8595017218064 |
Zásuvka dvojnásobná s clonkami, hnědá, ABB Tango 5512A-2359 H
Zásuvka dvojnásobná s clonkami a natočenou dutinou, šedá, ABB Tango 5513A-C02357 S
Zásuvka jednonásobná, vřesová červená, ABB Tango 5518A-A2349 R2
Zásuvka dvojnásobná s clonkami a natočenou dutinou, vřesová červená, ABB Tango 5513A-C02357 R2
Zásuvka dvojnásobná, slonová kost, ABB Tango 5512A-2349 C
5513A-C02357 M2 2zás.natoč.TANGO sv.modrá
Zásuvka dvojnásobná s clonkami a natočenou dutinou, kouřově šedá, ABB Tango 5513A-C02357 S2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
