3558A-A651 B kryt vypínače TANGO bílá
Kód: 0297430000Související produkty
ABB Tango dvojrámeček bílá 3901A-B20 B vodorovný
ABB Tango trojrámeček bílá 3901A-B30 B vodorovný
3901G-A00040 B1 Rámeček čtyřnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), jasně bílá, ABB Swing
3901G-A00020 S1 Rámeček dvojnásobný (pro vodorovnou i svislou montáž), světle šedá, ABB Swing
3901G-A00010 C1 Rámeček jednonásobný, krémová, ABB Swing
Detailní popis produktu
Kryt 3558A-A651 BH spínače kolébkového
- Pro spínače řazení 1, 6, 7.
- Pro ovládače řazení 1/0, 6/0.
- Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: bílá
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Jednodílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 29,075 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango kryty |
|---|---|
| EAN: | 8595017208140 |
Kryt spínače jed., s popis. polem, s čirým pr., pro hořl. podklady, bílá ABB 3558A-A610 B
Kryt jednoduchý s potiskem, s čirým průzorem (pro sp. řaz. 3S), šedá, ABB Tango 3558A-A00933 S
Kryt zaslepovací, hnědá, ABB Tango 3902A-A001 H
Kryt zásuvky televizní, rozhlasové a satelitní, slonová kost, ABB Tango 5011A-A00300 C
Kryt spínače jednoduchý s popisovým polem, bílá, ABB Tango 3558A-A00620 B
Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem, kouřově šedá, ABB Tango 5014A-A100 S2
TANGO 3558A-A651 R2 kryt vypínače vřesová červená ABB
Kryt zásuvky televizní, rozhlasové a satelitní, šedá, ABB Tango 5011A-A00300 S
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
